ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Sobota, 29. dubna'17, svátek má Robert.

Silný vítr zasáhl Ústecký kraj

Silný vítr zasáhl Ústecký kraj 24.2. 17 08:06 Předpověď meteorologů se naplnila, silný vítr zasáhl také celý Ústecký kraj. Hasičské jednotky v našem kraji vyjely od čtvrteční deváté hodiny večerní do páteční osmé hodiny ranní ke čtyřicetipěti nahlášeným událostem způsobených silným větrem. Čtyřicet dva zásahů si vyžádaly popadané stromy převážně na komunikace. Ve dvou případech spadlé stromy způsobily dopravní nehodu.

Nejvíce událostí, a to dvanáct, bylo hlášeno v okresu Louny. V okresu Ústí nad Labem bylo nahlášeno osm událostí. V okresu Chomutov a Děčín vyjely jednotky shodně k šesti událostem. V okresu Most odstraňovali hasiči spadlé stromy na silnici na pěti místech. V okresu Litoměřice odstraňovali hasiči spadlé stromy a větve na třech místech. A našem okresu, na Teplicku, zasahovali hasiči na dvou místech. Šlo o odstranění spadlých stromů a větví ze silnice v Bílině a Mikulově. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Zkusme společně zjistit, kterou městskou investici pro Teplice by většina z nás upřednostnila. Vyberte, která by to měla být podle Vás.

Nové městské koupaliště
169
Cyklostezka k vodní nádrži Barbora
73
Most přes Pražskou ulici pro pěší a cyklisty, propojení Letné a Janáčkových sadů pod Doubravkou
40

Celkem odpovídalo: 282

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: