ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 14. října'19, svátek má Agáta.

Skákání pro zdravá srdce se vyplatilo

Skákání pro zdravá srdce se vyplatilo 29.9. 17 10:06 Skákání pro zdravá srdce se vyplatilo. Zakladatelka fondu Energie pomáhá, Lenka Graf předala zástupcům záchranné služby šek na sto tisíc korun. Získané prostředky umožní nákup stacionárního defibrilátoru. Přístroj nechá fond, po dohodě s odborníky, umístit tam, kam by vozidlo záchranné služby nemuselo dorazit včas.

„Jsme připraveni podpořit každou smysluplnou akci Nadačního fondu Energie pomáhá. Toto je skvělý příklad projektu, do kterého se vyplatí energii i finanční prostředky investovat,“ říká Aleš Pospíšil, mluvčí společnosti Centropol.

O Fondu

Nadační fond Energie pomáhá založili manželé Aleš a Lenka Grafovi v létě 2017. Cílem Fondu je osvěta, prevence i pomoc konkrétním postiženým v oblastech sociální sféry, zdraví, zdravotní péče, vzdělávání, kulturních a volnočasových aktivit. Generálním partnerem Nadačního fondu Energie pomáhá je společnost Centropol, kterou Aleš Graf vlastní.

Pro širší podporu realizovaných programů je Fond v úzkém kontaktu především s Krajskou zdravotní, a.s. nebo s Kardiologickou klinikou Fakulty zdravotnických studií, našimi partnery projektu „Skákejme pro zdravé srdce“. Důležitá je podpora a součinnost s Magistrátem Ústí nad Labem a spolupráce s jinými organizacemi, jako je třeba RunCzech.

První viditelnou aktivitou Nadačního fondu Energie pomáhá je projekt „SKÁKEJME PRO ZDRAVÉ SRDCE“, který bude probíhat celoročně. Exhibice skákání přes švihadla předchází Světovému dni srdce, který připadá na 29. září. Fond v rámci akce rozmístí stacionární defibrilátory na místa, na která by vozidla záchranné služby nemusela dorazit včas.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
58
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 512

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: