ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Středa, 12. prosince'18, svátek má Simona.

Šmoulové míří do Fontány

Šmoulové míří do Fontány 25.5. 18 07:30 V Nákupním centru Fontána v Teplicích bude ve středu 30. května odpoledne rušno. Od 15 hodin bude připraven bohatý program plný tance a šmoulích soutěží. A domů s prázdnou neodejde nikdo. Těšit se můžete na dárky z prodejen Teta drogerie, Terranova, Planeo Elektro, Kooperativa, Orion a také soutěžit o trička z obchodů Bossini, Benetton, Takko. Navíc ve hře budou tři poukázky v hodnotě 500 Kč z Terranovy.

Součástí šmoulího karnevalu budou dětské módní přehlídky z aktuálních kolekcí pro kluky a holky na období jaro/léto 2018. Děti v roli manekýnů a manekýnek představí značky Benetton, Bossini, Nordblanc, John Garfield, Takko, Terranova a Barley. A nebude chybět ani herečka Aneta Kailová, kterou můžete znát z populárního seriálu Modrý kód, kde hraje hlavní dětskou roli.

Kromě výher, které na vás čekají, můžete odejít z Fontány také i s plnou nákupní taškou. Pro návštěvníky centra si prodejny připravily výhodné nákupy a slevy. Benetton, Bossini, Nordblanc i John Garfield poskytnou 20% slevu na novou dětskou kolekci. A pokud si budete chtít zakoupit obuv z prodejny John Garfield, tak zde na vás čeká dárek v podobě 20 % slevy dokonce i na již zlevněné zboží! V Terranově probíhá sezónní výprodej se slevou až 50 %, včetně akce 3+1 zdarma. Takko na slevy také nezapomnělo a pokud se zaregistrujete v naší prodejně, obdržíte ihned slevu ve výši až 30 %!Nebudou chybět živě zpívané šmoulí písničky, praví nefalšovaní šmoulové a soutěž o nejlepší převlek Šmouly nebo Šmoulinky. U toho přece nemůžete chybět! Přijďte si užít hezké odpoledne do Fontány ve středu 30. května 2018 od 15 hodin.

Více na stránkách nebo také na facebooku.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
43
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
29
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
271

Celkem odpovídalo: 343

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: