ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 22. ledna'19, svátek má Slavomír.

Svatomartinské hody v Prince de Ligne

Svatomartinské hody v Prince de Ligne 2.11. 18 08:51 Svatomartinské hody po roce znovu čekají na příznivce dobré kuchyně v teplické hotelové restauraci Prince de Ligne. Akce, která začíná ve středu 7. listopadu a potrvá až do neděle 18. listopadu, nabídne hostům skutečný gastronomický zážitek, neboť připravované pokrmy jsou výhradně z čerstvých domácích surovin.
Vedle tradiční pečené husy se totiž mohou těšit na předkrmy v podobě zvěřinové paštiky s mandlemi a brusinkovou či husích jater restovaných na červeném víně se šalotkou.

Mnozí ocení vůni dobré polévky. Restaurace Prince de Ligne pro tuto příležitost nabízí husí kaldon s žemlovými knedlíčky.

Ze specialit místního kuchaře si vyberete kromě dozlatova pečené husy s mandlovou nádivkou, červeným zelím s brusinkami a domácím bramborovým knedlíkem s praženou houstičkou také další úžasné speciality.

Zmínit je potřeba kančí řízečky s bramborovým salátem, medailonky z kančí pečeně přelité šípkovou omáčkou s pečenými bramborovými plackami na grilu, jelení ragú s hříbky a špekovým knedlíkem nebo grilovanou panenskou svíčkovou z divočáka s houbovým ragú a šťouchaným bramborem.

K pokrmům si můžete vybrat také z nabídky svatomartinského mladého vína 2018 z vinařství Kubík. K ochutnání bude Müller Thurgau, Svatovavřinecké rosé a Modrý Portugal Klaret. „Přijďte proto s námi oslavit svatého Martina a dopřejte svým chuťovým buňkám opravdový gurmánský zážitek,“ zve čtenáře ředitel hotelu Petr Brandl.

Pořádáním podobných gastronomických akcí je hotel Prince de Ligne vyhlášený. Již mnohokrát přilákal pozornost milovníků dobrého jídla na akce typu přehlídka staročeských specialit, slovenské kuchyně nebo rybích specialit. Proto nejsou Svatomartinské hody překvapením, ale spíše potvrzením kvality zdejší kuchyně.

Více informací a jídelní lístek Svatomartinských hodů lze nalézt zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Pod povrchem
7.01'19
Pod povrchem (946x)
Digitalizace kronik
8.01'19
Digitalizace kronik (876x)
 LÁSKU SI PŘECE MUSÍM ZASLOUŽIT!
7.01'19
LÁSKU SI PŘECE MUSÍM ZASLOUŽIT! (817x)
Tříkrálová sbírka v Duchcově
4.01'19
Tříkrálová sbírka v Duchcově (783x)
Pro pamětníky
14.01'19
Pro pamětníky (752x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
45
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
34
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
286

Celkem odpovídalo: 365

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: