ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Středa, 22. srpna'18, svátek má Bohuslav.

Světoví kouči v Teplicích

Světoví kouči v Teplicích 5.2. 18 10:09 Nadace Charty 77 v rámci projektu SenSen/ Senzační senioři připravila pro aktivní seniory z celé republiky přednášky se světovými kouči.

Projekt SenSen je platformou pro více než stovku seniorských klubů a organizací. SenSen si klade za cíl podporovat seniory v jejich aktivitách, ať už vzdělávacích, sportovních nebo kulturních. Připravil pro seniory nový komunitní web: www.sensen.cz, , vyhlašuje pravidelně Cenu Senior roku nebo například únorovou soutěž ve štafetovém plavání: "Přeplavme svůj La Manche" atd.


Do teplické Zvonkohry, klubu SenSen přijela Katarína Emma Schapiro, aby motivovala seniory a nejen je, ale všechny, kdo mají chuť učit se novým věcem a začít nově myslet k odvaze žít svůj život. Katarína Emma Schapiro je světová.


Na přednášku přišlo několik desítek seniorů, nejen že bedlivě poslouchali, ale i se živě zapojovali se zajímavými dotazy a s velkou otevřeností hovořili o svým životních zkušenostech. Velká řada z nich už věděla, co je pracovní náplní kouče a že kouč je spíš průvodce než poradce. Účastníci se také mohli dozvědět, že náš mozek díky své plasticitě má neustálou možnost se nejen učit novým věcem, ale i měnit zastaralé nefukční postupy myšlení a tudíž všichni mají velkou šanci žít svůj život, jak doopravdy chtějí. Chce to jen odvahu a chuť začít.


Na přednášku s koučkou bude navazovat Kurz tvůrčího psaní a workshop: Jak být aktivním přispěvatelem pro komunitní web www.sensen.cz. Projekt SenSen se těší na všechny aktivní seniory 26. února ve Zvonkohře Teplice od 10 hodin.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Koupání Chlumec
26.07'18
Koupání Chlumec (1121x)
REPUBLIKA 100
25.07'18
REPUBLIKA 100 (940x)
Je čas na změnu
26.07'18
Je čas na změnu (913x)
Zatmění Měsíce na Miladě 2018
27.07'18
Zatmění Měsíce na Miladě 2018 (898x)
Koupání na Barboře
31.07'18
Koupání na Barboře (802x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
23
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
18
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
183

Celkem odpovídalo: 224

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: