ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Sobota, 24. února'18, svátek má Matěj.

Světoví kouči v Teplicích

Světoví kouči v Teplicích 5.2. 18 10:09 Nadace Charty 77 v rámci projektu SenSen/ Senzační senioři připravila pro aktivní seniory z celé republiky přednášky se světovými kouči.

Projekt SenSen je platformou pro více než stovku seniorských klubů a organizací. SenSen si klade za cíl podporovat seniory v jejich aktivitách, ať už vzdělávacích, sportovních nebo kulturních. Připravil pro seniory nový komunitní web: www.sensen.cz, , vyhlašuje pravidelně Cenu Senior roku nebo například únorovou soutěž ve štafetovém plavání: "Přeplavme svůj La Manche" atd.


Do teplické Zvonkohry, klubu SenSen přijela Katarína Emma Schapiro, aby motivovala seniory a nejen je, ale všechny, kdo mají chuť učit se novým věcem a začít nově myslet k odvaze žít svůj život. Katarína Emma Schapiro je světová.


Na přednášku přišlo několik desítek seniorů, nejen že bedlivě poslouchali, ale i se živě zapojovali se zajímavými dotazy a s velkou otevřeností hovořili o svým životních zkušenostech. Velká řada z nich už věděla, co je pracovní náplní kouče a že kouč je spíš průvodce než poradce. Účastníci se také mohli dozvědět, že náš mozek díky své plasticitě má neustálou možnost se nejen učit novým věcem, ale i měnit zastaralé nefukční postupy myšlení a tudíž všichni mají velkou šanci žít svůj život, jak doopravdy chtějí. Chce to jen odvahu a chuť začít.


Na přednášku s koučkou bude navazovat Kurz tvůrčího psaní a workshop: Jak být aktivním přispěvatelem pro komunitní web www.sensen.cz. Projekt SenSen se těší na všechny aktivní seniory 26. února ve Zvonkohře Teplice od 10 hodin.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Kozí dráha
23.2'18
Kozí dráha (177x)
Namaluj svého anděla. Zná vítěze 6. ročníku
22.2'18
Namaluj svého anděla. Zná vítěze 6. ročníku (128x)
Projevy Klementa Gottwalda
22.2'18
Projevy Klementa Gottwalda (147x)
Bílý týden
22.2'18
Bílý týden (177x)
Deskové hry s úsměvem
21.2'18
Deskové hry s úsměvem (158x)

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
107
Ne
145

Celkem odpovídalo: 252

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: