ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 15. října'19, svátek má Tereza.

Teplická jedenáctka pomáhala v Arkadii

Teplická jedenáctka pomáhala v Arkadii 22.2. 14 06:12 Stejně jako v minulých letech, navštívil i letos Arkadii manažér značkových prodejen Rodinného pivovaru Bernard pan František Jiřík, aby předal její ředitelce, Lence Machaloušové, šek. Jeho výše je dána množstvím Teplické jedenáctky, prodané v podnikové prodejně tohoto pivovaru na teplickém Tržním náměstí. Když byl totiž v roce 2010 tento mok uváděn na trh, byla to Arkadie, o které účastníci ankety rozhodli, že bude dostávat desetník z každé láhve, prodané ve zdejší podnikové prodejně na Tržním náměstí. A protože v loňském roce vypili Tepličané „své“ jedenáctky téměř 53 tisíc láhví, objevilo se tentokrát na šeku (od roku 2010 již čtvrtém) číslo 5296.

Letos proběhlo předání šeku v denním stacionáři Arkadie na Novoveské ulici. Klienti stacionáře (tady si říkají kamarádi) si v rámci muzikoterapie připravili pro hosta pivařskou písničku, kterou mu spolu s pracovníky stacionáře náruživě zahráli a zazpívali. Pan Jiřík nezapomněl, co jim slíbil při předloňské návštěvě (v loňském roce proběhlo předání šeku v jiném středisku Arkadie) a na oplátku přivezl na ochutnání osvěžující nealkoholický nápoj švestka a višeň, který pivovar vyrábí zejména pro řidiče, ale také pro ty, kterým by alkohol vadil ze zdravotních důvodů.

Rodinný pivovar Bernard patří k podnikům, kterým není situace ve společnosti lhostejná. „Nejvíce se samozřejmě angažujeme“, říká František Jiřík, „na Humpolecku, v regionu, kde jsme tak říkajíc doma. Tam, protože jsme rodinný pivovar, děláme akce pro celé rodiny. Ale pomáhat chceme i tam, kde jsou naše značkové prodejny. Proto jsem také u vás, v Arkadii“. Setkání bylo velmi příjemné a lze se jen těšit na další spolupráci. Až si po nedělním obědě otevřete láhev Teplické jedenáctky, vězte, že pomáháte také Arkadii. (joho)

Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku. Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
58
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 512

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: