ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 20. května'19, svátek má Zbyšek.

Teplická Olympia bude opět nabízet preventivní vyšetření zdarma

Teplická Olympia bude opět nabízet preventivní vyšetření zdarma 7.3. 19 07:35 Jistě všichni víme, jak je ve vztahu ke zdraví důležitá prevence, ale ruku na srdce – kdo na ni chodí opravdu svědomitě a pravidelně? Jedinečný projekt již třetím rokem nabízí obchodní centrum Olympia, kdy po dva vybrané dny v měsíci dubnu máte možnost využít určitá preventivní vyšetření zdarma a bez objednání.
Letos se DNY PRO ZDRAVÍ konají o víkendu 6. a 7. dubna vždy v čase 11:00 – 17:00 hod.
„Jsme moc rádi, že i v letošním roce můžeme tento projekt uskutečnit a pomoci našim zákazníkům s péčí o jejich zdraví. V loňském roce jsme takto bez nadsázky pomohli zachránit lidský život, tedy není jistě třeba uvádět více důvodů, proč opět DNY PRO ZDRAVÍ pořádáme. Nešlo by to ovšem bez partnerů, kteří vyšetření na místě provádí. Někteří s námi spolupracují dlouhodobě, jako například Hornická nemocnice s poliklinikou v Bílině, Svět zdraví nebo Sportovní centrum T-CLUB. Letos vítáme i nového partnera projektu - gynekologickou ambulanci a centrum pro ženy TeeS z Ústí nad Labem. „ uvedla k projektu marketingová manažerka obchodního centra.

Novinkou je letos ošetření přístrojem zvaným ONDA, který se zaměřuje pomocí mikrovln na formování těla a odstraňuje celulitidu. Jedná se o zcela unikátní přístroj v ČR. Další novinkou je konzultace na téma stresové inkontinence. Nebude chybět ovšem vyšetření kožních znamének, diagnostika těla certifikovanými přístroji, výživové poradenství nebo měření cukru v krvi.

Rozpis všech nabízených vyšetření najdete na zde na stránkách.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
53
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
42
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
350

Celkem odpovídalo: 445

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: