ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Středa, 28. června'17, svátek má Lubomír.

Vítání jara

Vítání jara 6.3. 17 07:20 Přijďte si pro jarní inspiraci před startem nové sezóny. Už přemýšlíte o tom, co si letos vypěstujete na své zahrádce a jak si vyzdobíte dům a zahradu?! Právě teď je nejlepší čas vytvořit si jarní sesazovaný truhlík na okna nebo osázet si nádobu jarními květinami ke vstupu do domu. Právě teď je také ten správný čas na výběr správného osiva zeleniny, bylinek a květin.

Vítání jara
11. – 12. 3. 2017
Zahradnictví Dvořák a syn Teplice

* Kouzlo jarních dekorací - vystoupení floristy a zahradníka Jana Kopřivy (sobota, neděle 10 až 12, 13 až 15 a 16 až 18 hodin). Téma: sesazované jarní nádoby, jarní výzdoba domu, bytu, terasy.

* Vše pro vaši jarní zahradu - semena, bylinky, první zeleninová sadba, potřeby pro pěstování hub, cibule sazečka, sadbové brambory, sadba jahod, ovocné stromy.

Těšte se na vystoupení floristy a zahradníka Jana Kopřivy, který vám po celý víkend bude ukazovat, jak si vytvořit jarní truhlík nebo sesazovanou nádobu ke vstupu do domu, ukáže vám, co všechno lze do sesazovaných nádob použít, jak se o ně potom dále starat i jak vytvořit další jarní dekorace.

Nadcházející víkend bude ale i o dalších věcech, které k jaru patří: v prvé řadě semínka zeleniny, bylinek i květin. Připravili jsme pro vás i rozšířenou nabídku dalších rostlin a plodin, které se na zahradě dají vypěstovat a sníst: voňavé bylinky, první zeleninová sadba, výběr sadbových brambor; o tomto víkendu budeme mít poprvé v letošním roce sadbu kvalitních vraňanských jahod a také ovocné stromy – prostokořenné i kontejnerované.

Více informací na www.dvorakasyn.cz, www.facebook.com/dvorakasyn. (pr)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Hrobské slavnosti 2017
28.6'17
Hrobské slavnosti 2017 (248x)
Klášter fest
28.6'17
Klášter fest (175x)
Teplice ožívají
28.6'17
Teplice ožívají (61x)
Večer s dechovkou
28.6'17
Večer s dechovkou (33x)
Výstava v galerii ITC Osek
27.6'17
Výstava v galerii ITC Osek (67x)

ANKETA: Zkusme společně zjistit, kterou městskou investici pro Teplice by většina z nás upřednostnila. Vyberte, která by to měla být podle Vás.

Nové městské koupaliště
268
Cyklostezka k vodní nádrži Barbora
115
Most přes Pražskou ulici pro pěší a cyklisty, propojení Letné a Janáčkových sadů pod Doubravkou
58

Celkem odpovídalo: 441

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: