ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Sobota, 24. února'18, svátek má Matěj.

Vydařená GULÁŠOVÁ párty

Vydařená GULÁŠOVÁ párty 26.6. 17 07:29 V sobotním slunném odpoledni proběhla oblíbená GULÁŠ PÁRTY, jednak v rekordním počtu družstev, ale i návštěvníků. Jen žetonů pro hodnocení gulášů se vydalo na 950 kusů. Odpoledne, krátce před čtrnáctou hodinou, se začali sjíždět kuchaři a kuchařky, aby se v 15 hodin zahájil již 9. ročník Guláš párty, s účastí 19-ti družstev.

Letošní akci bohužel nemohl moderovat „náš“ Radek Jirgl , který onemocněl. Skvěle jej zastoupil Míra Illeš. Obcházel všechna družstva, vyzvídal tajné ingredience a vtipným komentářem bavil všechny přítomné. Po dvouhodinovém limitu, který byl určen k vaření kotlíkového guláše na otevřeném ohni, bylo provedeno sčítání žetonů, který obdržel každý návštěvník, společně se lžící a miskou pro degustaci uvařených gulášů.

Nejvíce žetonů - sto dvanáct - obdrželo družstvo Gurmáni a stalo se tak vítězem letošního ročníku Guláš párty. Hlavní cenou byl soudek piva od pivovaru Bakalář, dárkové poukazy do nákupního centra Olympia, voucher na dvě lekce od Jazykové školy Houdek a jehně z farmy Corrado Sprint. Všechna ostatní družstva obdržela upomínkové předměty a účastnické diplomy. Po skončení oficialit zahrála skupina Retrosong, Marka Kofroně.

Všem, kteří se podíleli na přípravách, všem pořadatelům, hospůdce Baníček, všem kamarádům i kamarádkám, ale převážně Mírovi Illešovi, patří obrovské a upřímné DĚKUJEME!

Velké poděkování také patří partnerům, bez kterých by se takováto akce, v takto velkém rozsahu nedala zorganizovat. Především Obci Modlany, PROPAG PLUS,s.r.o., KnaufInsulation, Merisant, AGC, Jawos, Marius Pedersen, Müller a spol., V-tek, Profi-elektro, AD studio, TOP Sport, Auto-Kabel, Araxon, Telkont, nákupní centrum Olympia, SVS, SČVK, a dalším podporovatelům.

"Věřím, že se opět setkáme na již jubilejním X. ročníku Guláš párty 2018 nebo na dalších akcích PŘÁTEL MODLANSKA v roce 2017" říká Petr Huben. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Kozí dráha
23.2'18
Kozí dráha (177x)
Namaluj svého anděla. Zná vítěze 6. ročníku
22.2'18
Namaluj svého anděla. Zná vítěze 6. ročníku (128x)
Projevy Klementa Gottwalda
22.2'18
Projevy Klementa Gottwalda (147x)
Bílý týden
22.2'18
Bílý týden (177x)
Deskové hry s úsměvem
21.2'18
Deskové hry s úsměvem (158x)

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
107
Ne
145

Celkem odpovídalo: 252

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: