ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Neděle, 24. června'18, svátek má Jan.

Vydařená GULÁŠOVÁ párty

Vydařená GULÁŠOVÁ párty 26.6. 17 07:29 V sobotním slunném odpoledni proběhla oblíbená GULÁŠ PÁRTY, jednak v rekordním počtu družstev, ale i návštěvníků. Jen žetonů pro hodnocení gulášů se vydalo na 950 kusů. Odpoledne, krátce před čtrnáctou hodinou, se začali sjíždět kuchaři a kuchařky, aby se v 15 hodin zahájil již 9. ročník Guláš párty, s účastí 19-ti družstev.

Letošní akci bohužel nemohl moderovat „náš“ Radek Jirgl , který onemocněl. Skvěle jej zastoupil Míra Illeš. Obcházel všechna družstva, vyzvídal tajné ingredience a vtipným komentářem bavil všechny přítomné. Po dvouhodinovém limitu, který byl určen k vaření kotlíkového guláše na otevřeném ohni, bylo provedeno sčítání žetonů, který obdržel každý návštěvník, společně se lžící a miskou pro degustaci uvařených gulášů.

Nejvíce žetonů - sto dvanáct - obdrželo družstvo Gurmáni a stalo se tak vítězem letošního ročníku Guláš párty. Hlavní cenou byl soudek piva od pivovaru Bakalář, dárkové poukazy do nákupního centra Olympia, voucher na dvě lekce od Jazykové školy Houdek a jehně z farmy Corrado Sprint. Všechna ostatní družstva obdržela upomínkové předměty a účastnické diplomy. Po skončení oficialit zahrála skupina Retrosong, Marka Kofroně.

Všem, kteří se podíleli na přípravách, všem pořadatelům, hospůdce Baníček, všem kamarádům i kamarádkám, ale převážně Mírovi Illešovi, patří obrovské a upřímné DĚKUJEME!

Velké poděkování také patří partnerům, bez kterých by se takováto akce, v takto velkém rozsahu nedala zorganizovat. Především Obci Modlany, PROPAG PLUS,s.r.o., KnaufInsulation, Merisant, AGC, Jawos, Marius Pedersen, Müller a spol., V-tek, Profi-elektro, AD studio, TOP Sport, Auto-Kabel, Araxon, Telkont, nákupní centrum Olympia, SVS, SČVK, a dalším podporovatelům.

"Věřím, že se opět setkáme na již jubilejním X. ročníku Guláš párty 2018 nebo na dalších akcích PŘÁTEL MODLANSKA v roce 2017" říká Petr Huben. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Šmoulové míří do Fontány
25.05'18
Šmoulové míří do Fontány (1848x)
Festival zahájen a bomba hned na úvod
25.05'18
Festival zahájen a bomba hned na úvod (897x)
Fashion week 2018 opět v Teplicích
1.06'18
Fashion week 2018 opět v Teplicích (535x)
Regio 6/18
8.06'18
Regio 6/18 (486x)
7. Hájské slavnosti
31.05'18
7. Hájské slavnosti (477x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
19
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
8
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
108

Celkem odpovídalo: 135

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: