ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 15. října'19, svátek má Tereza.

Zahradancegroup v Teplicích

Zahradancegroup v Teplicích 22.8. 19 09:37 V neděli 25. srpna 2019 opět ožije Zahradní dům v Teplicích již 15. pokraováním Malé Paříže. A jakýb bude program?

Opět velmi pestrý. Začíná se v 15 hodin.

5.00 - Náhodný výběr - punk-popová, mladá kapela ze Soběslavi je opět jednou z těch, která bodovala v letošním ročníku soutěže Šance Muzikus. Má za sebou 3 vydaná CD, přes 300 koncertů a pod tímto názvem vystupuje od r. 2014.

1. vystoupení taneční skupiny Zahradancegroup z Prahy.

16.00 - BB flink -ústecká kapela s frontmanem Petrem Beranem není na Malých Pařížích ani v Teplicích žádným nováčkem. Rocková parta opírá svou produkci o osvědčené hity minulého století.

2. vystoupení taneční skupiny Zahradancegroup z Prahy.

17.00 - Žyhadloo - děčínská skupina má své příznivce především doma v Děčíně. Nicméně u nás hraje poněkolikáté a jednou z kapel, které na naši akci jezdí moc rády a krom toho, že se každým rokem zlepšuje, je s ní výtečná komunikace.

18.30 - Pavel Petran a hosté - pravidelní účinkující na Malých Pařížích. Folkové uskupení kolem milovníka zvířat, přírody a autora hudby i textů ze středních Čech.

19.30 - Vláďa Orlík a hosté - kytarista a zpěvák je také pravidelným vystupujícím. Americké blues v jeho podání a v podání jeho spoluhráčů je vždy výtečným zážitkem.

20.30 - Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzó - ano, skutečně se bavíme o populárním herci Tomáši Matonohovi, který se poprvé představí i jako aktivní hudebník. Folk-popová hudební skupina z Brna.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
58
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 512

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: