ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Sobota, 24. února'18, svátek má Matěj.

Zákaznické centrum Centropol Energy v Teplicích je v provozu již měsíc

Zákaznické centrum Centropol Energy v Teplicích je v provozu již měsíc 16.5. 17 10:39 Na začátku dubna se v Teplicích slavnostně otevřela kamenná pobočka jednoho z největších českých dodavatelů plynu a elektřiny, společnosti Centropol. Ta tím započala svou snahu přiblížit se k zákazníkům a vyhovět jejich přání osobního kontaktu, přestože se tento trend již zdál být dávnou minulostí.

Přátelské uživatelské rozhraní zákaznických webů a četné e-shopy totiž nenabízeli to hlavní, a to je možnost jednat s obchodníky z očí do očí. „Pro Centropol je otevírání nových poboček i otázka firemní kultury. Zákazník je pro nás více než pouhé číslo na faktuře, proto bychom do konce roku rádi otevřeli zákaznická centra v každém kraji v České republice. V tuto chvíli máme pobočky na pěti místech, a to v Ústí nad Labem, v Olomouci, v Českých Budějovicích, v Pardubicích a právě i v Teplicích. Věříme, že to zákazníci ocení,“ říká obchodní ředitel Centropolu Tomáš Hlaváček.

A čísla vyplývající ze statistik slova pana Hlaváčka jen potvrzují. Osobní kontakt stále preferuje naprostá většina zákazníků, a to nejen těch starších, jak bychom se mohli domnívat. Před otevřením zákaznického centra v Teplicích CENTROPOL ENERGY, a.s. provedla malý průzkum, ze kterého vyplynulo, že lidé bez ohledu na věk či povolání v řadě případů mají opravdu raději osobní jednání. „Stále samozřejmě nabízíme možnost i online poradenství či poradenství po telefonu, postupné otevírání zákaznických center ovšem bereme jako krok kupředu. V současnosti evidujeme přes tři sta tisíc odběrných míst a toto číslo stále roste. Na rozdíl od jiných dodavatelů energií totiž neslibujeme, že jsme nejlevnější. Zákazníkům nabízíme férové ceny, za které se nemusíme stydět a se kterými jsou zároveň spokojeni. Velký důraz je ale také kladen na pozitivní a osobitý zákaznický přístup,“ uzavírá Hlaváček.

Zmiňované teplické zákaznické centrum se nachází v ulici Pražská 121 v areálu bývalých plynáren a na klienty tu čeká tým profesionálů připravených poradit a zodpovědět všechny dotazy. „Každému zákazníkovi, který přinese svá dosavadní vyúčtování za elektřinu či plyn, připravíme nabídku ušitou na míru a také malý dárek. Snažíme se vyjít všem vstříc a veškeré požadavky řešit individuálně,“ dodává k otevření severočeské kamenné pobočky Aleš Kaděra, regionální ředitel pro sever. Na pobočce je kromě jiného možné rovnou uzavřít smlouvu o dodávce energií a vyhnout se tak nutným byrokratickým krokům, které mnoho lidí od změny dodavatele odrazují. Další informace také na www.centropol.cz. (pr)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Kozí dráha
23.2'18
Kozí dráha (177x)
Namaluj svého anděla. Zná vítěze 6. ročníku
22.2'18
Namaluj svého anděla. Zná vítěze 6. ročníku (127x)
Projevy Klementa Gottwalda
22.2'18
Projevy Klementa Gottwalda (147x)
Bílý týden
22.2'18
Bílý týden (177x)
Deskové hry s úsměvem
21.2'18
Deskové hry s úsměvem (158x)

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
107
Ne
145

Celkem odpovídalo: 252

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: