ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 19. listopadu'18, svátek má Alžběta.

Závěrečná konference projektu proběhla v Arkadii

Závěrečná konference projektu proběhla v Arkadii 22.6. 18 10:56 Závěrečné setkání účastníků mezinárodního projektu E.B.A.M.B - tj. "Výměna zkušeností v odborném vzdělávání a přípravě na práci osob se zdravotním postižením", financovaného z prostředků EU v programu ERASMUS+, aktivity Strategická partnerství, proběhlo v minulých dnech v Teplicích.

Hosty Arkadie, která byla administrátorem tohoto projektu, byli partneři z polské Zlotoryje a německého Gardelegenu. Na programu tohoto projektového setkání byla jak část odborná, tak část společenská, umožňující vzájemné poznání lidí zapojených do projektu. "Hlavní součástí odborného programu byla závěrečná konference projektu, která seznámila jak účastníky projektu, tak přizvanou odbornou veřejnost z regionu, s výstupy a výsledky projektu," vysvětluje účel konference projektový manažer Arkadie Karel Klášterka. Zástupci účastníků mezinárodních projektových setkání se podělili se získanými zkušenostmi a jejich přínosem pro dobrou praxi v partnerských organizacích. Představeny byly také nově vzniklé výukové manuály pro přípravu osob se zdravotním postižením na pracovní uplatnění. Hovořilo se pochopitelně také o možné další spolupráci partnerů projektu. Bez ohledu na další možnou podporu z prostředků Evropské unie bude spolupráce pokračovat dalšími naplánovanými společnými aktivitami, jako je např. hned v září účast na sportovních hrách paralympijského typu v polské Zlotoryji nebo aktivní účast zástupců Arkadie na adventním bazaru v německém Gardelegenu.

Společenská část programu spočívala v celodenním výletě do hlavního města ČR Prahy, kde si při cestě mikrobusem s komentovaným doprovodem prohlédli hlavní historické památky, společně poobědvali a navštívili např. žižkovský vysílač s úžasným výhledem na město. Za dobu realizace projektu se seznámili účastníci s řadou zajímavých míst všech tří států.(joho)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Vlaky na Moldavu
30.10'18
Vlaky na Moldavu (828x)
Ohňostroj s hudbou
23.10'18
Ohňostroj s hudbou (769x)
Krampus show v Oseku
7.11'18
Krampus show v Oseku (724x)
Lípa století
25.10'18
Lípa století (672x)
Udělení služebních medailí
23.10'18
Udělení služebních medailí (624x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
39
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
26
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
247

Celkem odpovídalo: 312

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: